فلوتر
فلوتر
 • فلوتر یا فلوتر سوییچ یک وسیله فلزی یا پلاستیکی است که می‌تواند سطح مایع درون یک مخزن را به صورت رله یا سوییچ به کاربر نشان دهد. این سنسور شبیه شناور کولر است با این تفاوت که شناور کولر به صورت کاملا مکانیکی عمل می‌کند. ولی عملکرد فلوتر کمی متفاوت است.
 • فلوتر میله‌ای با ارتفاع 5 یا 10 سانتیمتر است. درون این میله توخالی یک سنسور با تکنولوژی Reed Relay قرار گرفته است. یک گوی مغناطیسی (قسمت متحرک فلوتر ) که وسط آن سوراخی وجود دارد می‌تواند پیرامون این لوله 5 سانتی حرکت کند. به محض نزدیک شدن این گوی مغناطیسی به Reed Relay کار گذاشته شده درون میله فلوتر، رید رله (Reed Relay) فعال شده و از حالت اتصال باز NO به حالت اتصال بسته NC تبدیل می‌گردد و فرمان صادر می‌شود.

فلوتر 15 محصول وجود دارد

 • فلوتر مایعات Celduc PTF01070 ساخت کشور فرانسه است. جنس این فلوتر مایعات از پلاستیک بوده و به صورت عمودی نصب می‌گردد. کاربرد این فلوتر مایعات Celduc در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • شناور صنعتی Celduc PTFA2115 ساخت کشور فرانسه است. جنس این شناور صنعتی فلزی بوده و به صورت عمودی نصب می‌گردد. کاربرد این شناور صنعتی Celduc در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • فلو سوئیچ Celduc با کد Celduc PTFA3315ساخت کشور فرانسه است. جنس این فلو سوئیچ از پلاستیک بوده و روش نصب آن به صورت افقی می‌باشد. این فلو سوئیچ Celduc در تشخیص سطح مایع برای نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... کاربرد دارد.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • فلوتر مایعات Celduc PTFA2115 ساخت کشور فرانسه است. جنس این فلوتر مایعات از لول فلزی تک گوی کوتاه استیل بوده و به صورت عمودی نصب می‌گردد. کاربرد این فلوتر مایعات Celduc در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • فلوتر مایعات PTFA3115 ساخت کشور فرانسه است. جنس این فلوتر مایعات الاکلنگی، پلاستیکی مشکی و به صورت نصب از داخل می باشد. کاربرد این فلوتر مایعات Celduc در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است. قابلیت کارکرد دتا دمای 85 درجه سانتی گراد را دارد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • سوییچ الاکلنگی PTFA3315 ساخت کشور فرانسه است. جنس این سوییچ الاکلنگی PTFA3315، پلاستیکی آبی و به صورت نصب از داخل می باشد. کاربرد این فلوتر مایعات Celduc در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است. سوییچ الاکلنگی PTFA3315 قابلیت کارکرد تا دمای 100 درجه سانتی گراد آب و مواد اسیدی را دارد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • لول سوییچ الاکلنگی PTFA3415 ساخت کشور فرانسه است. جنس این لول سوییچ الاکلنگی PTFA3415، پلاستیکی آبی و به صورت نصب از بیرون می باشد. کاربرد این فلوتر مایعات Celduc در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است. لول سوییچ الاکلنگی PTFA3415 قابلیت کارکرد تا دمای 100 درجه سانتی گراد آب و مواد اسیدی را...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کنترل سطح دوگوی ساخت چین است. جنس این فلوتر مایعات از پلاستیک بوده و به صورت عمودی نصب می‌گردد. کاربرد این کنترل سطح دوگوی در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است. برحسب سفارش قابلیت ساخت انواع آن به صورت سه گوی یا چهار گوی نیز می باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کنترل سطح مخزن از جنس پلاستیک بوده و مدل کوتاه می‌ باشد. کاربرد این کنترل سطح تک گوی در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • فلوتر مایعات از جنس پلاستیک بوده و مدل بلند می‌ باشد. کاربرد این فلوتر مایعات در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • شناور صنعتی از جنس فلزی بوده و مدل چپقی و نصب از بغل می‌ باشد. کاربرد این شناور صنعتی در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور فلوتر از جنس پلاستیک بوده و از بغل به مخزن مایعات قابل نصب می‌ باشد. کاربرد این سنسور فلوتر در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • لول سوییچ تعیین سطح از جنس فلز بوده و مدل بلند می‌ باشد. کاربرد این لول سوییچ تعیین سطح در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است. این نوع لول سوییچ تعیین سطح کاملا قابلیت ساخت سفارشی براساس نوع کاربرد مشتری در قالب دو گوی و سه گوی و با جنس استیل دلخواه مشتری را دارا می باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • لول الاکلنگی مایعات ضد انفجار PTFA3125EX از جنس پلاستیکی مشکی و به صورت نصب از داخل و ضد انفجار می باشد. کاربرد این لول الاکلنگی مایعات ضد انفجار PTFA3125EX در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • فلوتر سوئیچ الاکلنگی از جنس پلاستیکی مشکی و به صورت نصب از داخل می باشد. کاربرد این فلوتر سوئیچ الاکلنگی در تشخیص سطح مایع برای فروش نوشیدنی و یا ماشین آلات قهوه، ماشین لباسشویی، سطح بنزین و ... بسیار زیاد است. قابلیت کارکرد دتا دمای 85 درجه سانتی گراد را دارد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته