آمپرمتر رله دار
آمپرمتر رله دار
 • در تجهیزات برق قدرت و سه فاز از آمپرمتر رله دار بسیار استفاده می‌شود. آمپرمترهای رله دار جزو میترهای تابلویی هستند که در دو نوع آمپرمتر دیجیتال و آنالوگ وجود دارند. در این بخش ما به معرفی و فروش آمپرمتر رله دار دیجیتال می‌پردازیم. این آمپرسنج‌ها بر روی درب تابلوهای کنترل برق نصب می‌شوند و اندازه‌گیری جریان عبوری را انجام می‌دهند.
 • آمپرمتر رله دار دیجیتال درارای صفحه نمایشی است که پارامترهای مورد نیاز را نمایش می‌دهد و همچنین امکاناتی مانند تغییر واحد و ... نیز دارند که با توجه به مدل آمپرمتر رله دار این آپشن‌ها متغیر است.

آمپرمتر رله دار 8 محصول وجود دارد

 • آمپر متر DC آتونیکس یکی از پنل‌های میتر شرکت آتونیکس است که در دسته آمپرمتر دیجیتال قرار می‌گیرد. این آمپر متر DC آتونیکس دارای ابعاد 24*48 میلی متر می‌باشد. خروجی این آمپر متر آتونیکس از نوع رله بوده و با تغذیه (24-12) VDC/AC کار می‌کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • آمپرمتر دیجیتال آتونیکس با کد Autonics MT4W-AA-41 یکی از پنل‌های میتر شرکت آتونیکس است که در دسته آمپرمتر دیجیتال قرار می‌گیرد. این آمپرمتر دیجیتال آتونیکس دارای ابعاد 48*96 میلی متر می‌باشد. خروجی این آمپرمتر دیجیتال آتونیکس از نوع رله بوده و با تغذیه (240-100) VAC کار می‌کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • آمپرمتر دیجیتال رله دار با کد Autonics MT4W-DA-40 یکی از پنل‌های میتر شرکت آتونیکس است که در دسته آمپرمتر دیجیتال قرار می‌گیرد. این آمپرمتر دیجیتال رله دار دارای ابعاد 48*96 میلی متر می‌باشد. خروجی این آمپرمتر دیجیتال به صورت رله و یک خروجی انتقال (20-4) mA بوده و با تغذیه (240-100) VAC کار می‌کند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • آمپرمتر دیجیتال فوتک با کد Fotek MA-21R یکی از میترهای اسکیل پذیر شرکت فوتک است که در دسته آمپرمتر دیجیتال قرار می‌گیرد. این آمپرمتر دیجیتال فوتک دارای ابعاد 48*96 میلی متر می‌باشد. ورودی این آمپرمتر دیجیتال فوتک (5-0) A بوده و خروجی آن به صورت رله است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • آمپرمتر کامپکت فوتک با کد Fotek MA-72R یکی از میترهای اسکیل پذیر شرکت فوتک است که در دسته آمپرمتر دیجیتال قرار می‌گیرد. این آمپرمتر کامپکت فوتک دارای ابعاد 72*72 میلی متر می‌باشد. ورودی این آمپرمتر (5-0) A بوده و خروجی آن به صورت رله است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • آمپر متر دیجیتال خروجی دار MT4W-DA-41 یکی از پنل‌های میتر شرکت آتونیکس است. آمپر متر دیجیتال خروجی دار MT4W-DA-41 دارای ابعاد استاندارد mm 48x 96 میلی متر می‌باشد. این آمپرمتر آتونیکس دارای سه خروجی رله می باشد. همچنین دارای منبع تغذیه (240-100) VAC می باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • آمپرمتر AC دیجیتال رله دار MT4W-AV-40 یکی از پنل‌های میتر شرکت آتونیکس است. آمپرمتر AC دیجیتال رله دار MT4W-AV-40 دارای ابعاد استاندارد mm 48x 96 میلی متر می‌باشد. این آمپرمتر آتونیکس دارای سه خروجی رله می باشد. همچنین دارای منبع تغذیه (240-100) VAC می باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • آمپرمتر AC دیجیتال با خروجی NPN MT4W-AV-41 یکی از پنل‌های میتر شرکت آتونیکس است. آمپرمتر AC دیجیتال با خروجی NPN MT4W-AV-41 دارای ابعاد استاندارد mm 48x 96 میلی متر می‌باشد. این آمپرمتر آتونیکس دارای سه خروجی رله می باشد. همچنین دارای منبع تغذیه (240-100) VAC می باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
نوع میتر
نوع نصب
سایز تابلویی
نوع نمایشگر میتر
تعداد دیجیت متر
روش اندازه گیری