انکودر چرخ دار Wheel Encoder
انکودر چرخ دار

انکودر چرخ دار برای اندازه گیری طول موادی نظیر کاغذ، پارچه، پلاستیک و ... در خطوط تولید طراحی شده است. بیشترین استفاده از این انکودرها مربوط به اندازه گیری طولی می شود.

در استفاده از انکودر چرخ دار باید دقت زیادی به جنس چرخ ها داشت. بسته به محیطی که انکودر در آن به کار می رود، جنس چرخ مناسب متفاوت است. از این انکودرها با نام کالسکه ای نیز یاد می شود.

انکودر چرخ دار Wheel Encoder 5 محصول وجود دارد

 • انکودر چرخ دار آتونیکس  ENC-1-1-T-24 از محصولات برند Autonics است. قطر بدنه این انکودر 50 میلی متر است. این محصول دارای قطر چرخ 250 میلی متر و دقت اندازه گیری (حداقل واحد اندازه گیری) یک میلی متر است. این انکودر دارای سیگنال خروجی AB از نوع قطب توتم است. ولتاژ تغذیه این محصول 12-24 VDC است. 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • wheel encoder WE-M1 یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. PPR این انکودر برابر 0.2 و از 1 متر واحد بر پالس برخوردار است. این انکودر از سرعت بالای دوران 6000 دور بر دقیقه بهره می برد. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30 VDC است. همچنین این انکودر در دو نوع تکفاز و دو فاز وجود دارد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • انکودر چرخ دار فوتک WE-M2 یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. این انکودر از سرعت بالای دوران 6000 دور بر دقیقه بهره می برد. PPR این انکودر برابر 2 و از 0.1 متر واحد بر پالس برخوردار است. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30 VDC است. همچنین این انکودر در دو نوع تکفاز و دو فاز وجود دارد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • انکودر مترکن WE-M3 یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. PPR این انکودر برابر 20 و از 0.01 متر واحد بر پالس برخوردار است. این انکودر از سرعت بالای دوران 6000 دور بر دقیقه بهره می برد. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30 VDC است. همچنین این انکودر در دو نوع تکفاز و دو فاز وجود دارد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • انکودر چرخ دار فوتک WE-M4T یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. فرکانس پاسخ دهی این انکودر چرخ دار برابر است با 10 KHz. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. PPR این انکودر برابر 200 و از 1 میلی متر واحد بر پالس برخوردار است. این انکودر از سرعت بالای دوران 3000 دور بر دقیقه بهره می برد. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30...

  1 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف