انکودر مطلق Absolute Encoder

در انکودر مطلق، هر موقعیتی از محدوده/زاویه اندازه گیری با یک کد مشخص روی دیسک شیشه ای یا پلاستیکی مشخص می شود. این کد در قالب ناحیه های روشن و تاریک بر روی دیسک نشان داده شده است. این ترکیب به یک مقدار عددی مطلق مربوط می شود.

بنابراین در انکودر مطلق مقدار موقعیت همیشه مستقیم است و نیازی به شمارش نیست. علاوه بر این مقادیر نامعتبر پیوسته ناشی از تداخل یا قطع از منبع ولتاژ ایجاد نمی شود. در انکودر مطلق موقعیتی که هنگام خاموش شدن سیستم در حال اندازه گیری بوده است، بلافاصله پس از روشن شدن سیستم اندازه گیری می شود.

 

انکودر مطلق Absolute Encoder 3 محصول وجود دارد

 • انکودر مطلق EP50S8-1024-1-F-N یکی از انکودرهای سری EP50 است. این انکودر محصول آتونیکس دارای قطر بدنه 50 میلی متر و قطر شفت 8 میلی متر است. این انکودر ساعتگرد از رزولوشن 1024 پالس بر دور بهره می برد. کد خروجی این محصول از نوع BCD و نوع خروجی آن از نوع NPN open collector است. این شفت انکودر از منبع ولتاژ 12-24 VDC تغذیه می کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • انکودر خروجی آنالوگ UCD-AC1P5-PPPP-L100-PRM یکی از انکودرهای برند فاربا (FARBA) است. این انکودر دارای خروجی آنالوگ و قابل برنامه ریزی است. تکنولوژی به کار رفته در این انکودر از نوع مغناطیسی است. این انکودر از منبع ولتاژ 8-32 VDC تغذیه می کند. قطر بدنه و شفت این انکودر به ترتیب 58 و 10 میلی متر است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • انکودر مطلق EP50S8-1024-1-R-P-24 یکی از انکودرهای سری EP50 است. این انکودر محصول آتونیکس دارای قطر بدنه 50 میلی متر و قطر شفت 8 میلی متر است. این انکودر ساعتگرد از رزولوشن 1024 پالس بر دور بهره می برد. کد خروجی این محصول از نوع BCD و نوع خروجی آن از نوع PNP است. این شفت انکودر از منبع ولتاژ 24-5 VDC تغذیه می کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف