انکودر چرخشی Rotaty Encoder
انکودر چرخشی
انکودر چرخشی با نام شفت انکودر نیز شناخته می شود. انکودر چرخشی وسیله ای الکترومکانیکی است که موقعیت زاویه ای یا حرکت یک شفت یا محور را به سیگنال های خروجی آنالوگ یا دیجیتال تبدیل می کند.

انکودر چرخشی دو نوع اصلی دارد: مطلق و افزایشی. خروجی انکودر مطلق موقعیت شفت فعلی را نشان می دهد. خروجی یک انکودر افزایشی اطلاعاتی را در مورد جابه جایی شفت فراهم می کند، که به طور معمول در جایی دیگر به اطلاعاتی مانند موقعیت، سرعت و مسافت پردازش می شود.

انکودر چرخشی در طیف گسترده ای از محل ها مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به نظارت یا کنترل دارند یا هر دو. سیستم مکانیکی از جمله کنترلر های صنعتی، روباتیک، لنزهای عکاسی، دستگاه های ورودی رایانه مانند موس های نوری مکانیکی و تریپل ها، فشارسنج و چرخش پلتفرم های رادار از این نوع انکودر بهره می برند.

انکودر چرخشی Rotaty Encoder 38 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • انکودر افزایشی Incremental Encoder
  انکودر چرخشی

  انکودر افزایشی یک دستگاه الکترومکانیکی خطی یا دوار است که هنگام جابجایی دستگاه، پالسی را متناسب با آن ارائه می کند. انکودر افزایشی موقعیت مطلق را نشان نمی دهد. این انکودرها صرفا تغییرات در موقعیت را گزارش می دهند. در نتیجه برای تعیین موقعیت مطلق در هر لحظه خاص، لازم است سیگنال های انکودر را به یک رابط انکودر افزایشی ارسال کنید. این رابط به نوبه خود موقعیت مطلق را گزارش می کند.

  انکودرهای افزایشی اطلاعات را با سرعتی به مراتب بیشتر از انواع اکثر انکودرهای مطلق هستند، منتقل می کنند. تأخیر بسیار کم انکودرهای افزایشی این امکان را می دهد تا برای نظارت و کنترل موقعیت با سرعت بالا و به صورت آنی استفاده شود. به همین دلیل، از انکودر افزایشی معمولاً در مواردی استفاده می شود که نیاز به اندازه گیری دقیق و کنترل موقعیت و سرعت وجود دارد.

 • انکودر مطلق Absolute Encoder

  در انکودر مطلق، هر موقعیتی از محدوده/زاویه اندازه گیری با یک کد مشخص روی دیسک شیشه ای یا پلاستیکی مشخص می شود. این کد در قالب ناحیه های روشن و تاریک بر روی دیسک نشان داده شده است. این ترکیب به یک مقدار عددی مطلق مربوط می شود.

  بنابراین در انکودر مطلق مقدار موقعیت همیشه مستقیم است و نیازی به شمارش نیست. علاوه بر این مقادیر نامعتبر پیوسته ناشی از تداخل یا قطع از منبع ولتاژ ایجاد نمی شود. در انکودر مطلق موقعیتی که هنگام خاموش شدن سیستم در حال اندازه گیری بوده است، بلافاصله پس از روشن شدن سیستم اندازه گیری می شود.

   

 • انکودر چند دور Multi Turn Encoder
  انکودر چند دور

  انکودر چند دور علاوه بر این که برای هر موقعیت در 360 درجه یک کد خاص دارند، برای هر دور نیز کد مخصوصی دارند. این در حالی است که انکودر تک دور پس از 360 درجه (یک دور کامل) مجددا از صفر تنظیم می شود و تعداد کل دورها را اندازه گیری نمی کند.

  انکودر چند دور برای اندازه گیری میزان درجه چرخش و تعداد کل چرخش ها ایده آل هستند. آن ها همچنین برای اندازه گیری طول های زیاد حرکت خطی به کار می روند. از انکودر چند دور در گرفتن بازخورد از سروموتور نیز بهره گرفته می شود.

 • انکودر چرخ دار Wheel Encoder
  انکودر چرخ دار

  انکودر چرخ دار برای اندازه گیری طول موادی نظیر کاغذ، پارچه، پلاستیک و ... در خطوط تولید طراحی شده است. بیشترین استفاده از این انکودرها مربوط به اندازه گیری طولی می شود.

  در استفاده از انکودر چرخ دار باید دقت زیادی به جنس چرخ ها داشت. بسته به محیطی که انکودر در آن به کار می رود، جنس چرخ مناسب متفاوت است. از این انکودرها با نام کالسکه ای نیز یاد می شود.

 • انکودر چرخشی آتونیکس E40H8-1024-6-L-5 از محصولات برند آتونیکس (Autonics) است. قطر بدنه این محصول 40 میلی متر است. از ویژگی های مهم این محصول قابلیت استفاده در فضاهای باریک و همچنین گشتاور لختی اندک آن است. این محصول برند آتونیکس از دسته انکودرهای چرخشی هالوشفت (بدون شفت) با قطر 8 میلی متر و تعداد پالس خروجی PPR 1024 است. 

  0 ریال موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخ دار آتونیکس  ENC-1-1-T-24 از محصولات برند Autonics است. قطر بدنه این انکودر 50 میلی متر است. این محصول دارای قطر چرخ 250 میلی متر و دقت اندازه گیری (حداقل واحد اندازه گیری) یک میلی متر است. این انکودر دارای سیگنال خروجی AB از نوع قطب توتم است. ولتاژ تغذیه این محصول 12-24 VDC است. 

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر مطلق EP50S8-1024-1-F-N یکی از انکودرهای سری EP50 است. این انکودر محصول آتونیکس دارای قطر بدنه 50 میلی متر و قطر شفت 8 میلی متر است. این انکودر ساعتگرد از رزولوشن 1024 پالس بر دور بهره می برد. کد خروجی این محصول از نوع BCD و نوع خروجی آن از نوع NPN open collector است. این شفت انکودر از منبع ولتاژ 12-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • روتاری انکودر آتونیکس E50S8-2500-3-T-24 از محصولات برند آتونیکس (Autonics) است. قطر بدنه و شفت این محصول به ترتیب 50 و 8 میلی متر است. تعداد پالس خروجی یا دقت خروجی (رزولوشن) این انکودر 2500 پالس بر دور است. این محصول برند آتونیکس از دسته انکودرهای افزایشی دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Totem Pole است. 

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • wheel encoder WE-M1 یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. PPR این انکودر برابر 0.2 و از 1 متر واحد بر پالس برخوردار است. این انکودر از سرعت بالای دوران 6000 دور بر دقیقه بهره می برد. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30 VDC است. همچنین این انکودر در دو نوع تکفاز و دو فاز وجود دارد.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر خروجی آنالوگ UCD-AC1P5-PPPP-L100-PRM یکی از انکودرهای برند فاربا (FARBA) است. این انکودر دارای خروجی آنالوگ و قابل برنامه ریزی است. تکنولوژی به کار رفته در این انکودر از نوع مغناطیسی است. این انکودر از منبع ولتاژ 8-32 VDC تغذیه می کند. قطر بدنه و شفت این انکودر به ترتیب 58 و 10 میلی متر است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی آتونیکس E40H8-2500-3-T-24 از انکودرهای سری E40 است. این انکودر از قطر بدنه و شفت به ترتیب 40 و 8 میلی متری برخوردار است. ابعاد کوچک این انکودر را برای استفاده در فضاهای باریک، کارآمد می سازد. رزولوشن (دقت) این انکودر 2500 پالس بر دور (PPR) است. همچنین از منبع تغذیه 12-24 VDC تغذیه می شود.

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخ دار فوتک WE-M2 یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. این انکودر از سرعت بالای دوران 6000 دور بر دقیقه بهره می برد. PPR این انکودر برابر 2 و از 0.1 متر واحد بر پالس برخوردار است. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30 VDC است. همچنین این انکودر در دو نوع تکفاز و دو فاز وجود دارد.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر مطلق EP50S8-1024-1-R-P-24 یکی از انکودرهای سری EP50 است. این انکودر محصول آتونیکس دارای قطر بدنه 50 میلی متر و قطر شفت 8 میلی متر است. این انکودر ساعتگرد از رزولوشن 1024 پالس بر دور بهره می برد. کد خروجی این محصول از نوع BCD و نوع خروجی آن از نوع PNP است. این شفت انکودر از منبع ولتاژ 24-5 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی آتونیکس E40H8-2500-6-L-5 از محصولات برند Autonics است. قطر بدنه و شفت این محصول به ترتیب 40 و 8 میلی متر است. از ویژگی های مهم این محصول قابلیت استفاده در فضاهای باریک و همچنین گشتاور لختی اندک آن است. این محصول برند آتونیکس از دسته انکودرهای چرخشی هالوشفت (بدون شفت) با 6 پالس خروجی AA′BB′ZZ′ است. 

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر مترکن WE-M3 یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. PPR این انکودر برابر 20 و از 0.01 متر واحد بر پالس برخوردار است. این انکودر از سرعت بالای دوران 6000 دور بر دقیقه بهره می برد. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30 VDC است. همچنین این انکودر در دو نوع تکفاز و دو فاز وجود دارد.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی آتونیکس E50S8-100-3-T-1 از محصولات برند Autonics است. قطر بدنه و شفت این محصول به ترتیب 50 و 8 میلی متر است. تعداد پالس خروجی یا دقت خروجی (رزولوشن) این انکودر  100 PPR و ولتاژ تغذیه آن 12-24 VDC است. این محصول برند آتونیکس از دسته انکودرهای افزایشی دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Totem Pole است. 

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخ دار فوتک WE-M4T یکی از انواع انکودر چرخ دار برند فوتک (Fotek) است. فرکانس پاسخ دهی این انکودر چرخ دار برابر است با 10 KHz. در این محصول ولتاژ و جریان خروجی به دو حالت PNP و NPN است. PPR این انکودر برابر 200 و از 1 میلی متر واحد بر پالس برخوردار است. این انکودر از سرعت بالای دوران 3000 دور بر دقیقه بهره می برد. ولتاژ عملیاتی این انکودر بین 10-30...

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی آتونیکس E50S8-1024-3-T-1 از محصولات برند Autonics است. قطر بدنه و شفت این محصول به ترتیب 50 و 8 میلی متر است. تعداد پالس خروجی یا دقت خروجی (رزولوشن) این انکودر  1024 PPR و ولتاژ تغذیه آن 12-24 VDC است. این محصول برند آتونیکس از دسته انکودرهای افزایشی دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Totem Pole است. 

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی آتونیکس E50S8-100-3-T-24 از محصولات برند Autonics است. قطر بدنه و شفت این محصول به ترتیب 50 و 8 میلی متر است. تعداد پالس خروجی یا دقت خروجی (رزولوشن) این انکودر  100 PPR و ولتاژ تغذیه آن 12-24 VDC است. این محصول برند آتونیکس از دسته انکودرهای افزایشی دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Totem Pole است. 

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر نوری E50S8-1024-3-T-24 دارای قطر بدنه 50 میلی متر و قطر شفت 8 میلی متر است. رزولوشن این انکودر  1024 PPR و ولتاژ تغذیه آن 12-24 VDC است. این محصول برند آتونیکس در دسته انکودرهای افزایشی قرار می گیرد و دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Totem Pole است. 

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شفت انکودر E50S8-1024-6-L-5 از جمله انکودرهای سری E50 است. قطر بدنه این محصول 50 میلی متر و قطر شفت آن 8 میلی متر است. دقت پالس خروجی این محصول 1024 PPR است. سیگنال خروجی این انکودر از نوع لاین درایور (Line Driver) و ولتاژ تغذیه آن 5 VDC است. 

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی E50S8-360-3-T-24 از انکودرهای سری E50 است. این محصول برند Autonics دارای قطر بدنه 50 میلی متر و قطر شفت 8 میلی متر است. تعداد پالس بر دور این انکودر 360 است. سیگنال خروجی این محصول ABZ و از نوع Totem Pole است. همچنین دارای ولتاژ تغذیه 12-24 VDC است. 

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخ دار آتونیکس ENC-1-2-T-24 از محصولات برند Autonics است. قطر بدنه این انکودر 50 میلی متر است. این محصول دارای قطر چرخ 250 میلی متر و دقت اندازه گیری (حداقل واحد اندازه گیری) یک سانتی متر است. این انکودر دارای سیگنال خروجی AB از نوع Totem Pole است. ولتاژ تغذیه این محصول 12-24 VDC است. 

  0 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر افزایشی E40S6-2500-6-L-5 از انکودرهاس سری E40 است. قطر بدنه و شفت این انکودر به ترتیب 40 و 6 میلی متر است. این انکودر شفت دار از دقت (رزولوشن) 2500 پالس بر دور بهره می برد. خروجی این انکودر دارای 6 سیگنال AA′BB′ZZ′ از نوع لاین درایور است و از منبع 5 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر totem pole E50S8-1000-3-T-24 از انکودرهای سری E50 برند آتونیکس است. قطر بدنه و شفت این انکودر چرخشی به ترتیب 50 و 8 میلی متر است. دقت این انکودر شفت دار 1000 پالس بر دور است. این انکودر دارای سه سیگنال خروجی ABZ از نوع توتم پل است. این انکودر از منبع ولتاژ 12-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر HTL E40S6-1024-3-T-24 از انکودرهای برند آتونیکس سری E40 است. قطر بدنه و شفت این انکودر به ترتیب 40 و 6 میلی متر است. رزولوشن این انکودر 1024 پالس بر دور است. این انکودر دارای 3 خروجی ABZ از نوع HTL یا توتم پل است. این انکودر از منبع ولتاژ 12-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی E40S6-2500-6-L-5 از انکودرهای سری E40 برند آتونیکس است. قطر بدنه و شفت این محصول به ترتیب 40 و 6 میلی متر است. این انکودر از رزولوشن 2500 پالس بر دور بهره می برد. سیگنال خروجی این انکودر AA′BB′ZZ′ و از نوع لاین درایور است. منبع تغذیه این انکودر 5 VDC است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • روتاری انکودر E50S8-1000-3-T-24 از انکودرهای برند آتونیکس است. این انکودر شفت دار دارای قطر بدنه 50 میلی متر است. شفت این انکودر 8 میلی متر و دقت (رزولوشن) آن 1000 پالس بر دور است. سیگنال خروجی این روتاری انکودر ABZ و از نوع توتم پل (Totem Pole) است. این انکودر از منبع ولتاژ 12-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر هالو شفت E40H8-1024-3-T-24 یک انکودر بدون شفت از سری E40 برند آتونیکس است. سری E40 به انکودرهایی گفته می شوند که قطر بدنه آن ها 40 میلی متر است. قطر شفت این انکودر 8 میلی متر است. این محصول برند آتونیکس دارای دقت (رزولوشن) 1024 پالس بر دور است. این انکودر دارای سه سیگنال خروجی از نوع توتم پل است و از منبع ولتاژ 12-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر 3600 پالس E50S8-3600-3-T-24 از انکودرهای شفت دار سری E50 است. قطر بدنه و شفت این محصول به ترتیب 50 و 8 میلی متر است. این انکودر از دقت بالای 3600 پالس بر دور بهره می برد که موجب قیمت بالای آن نیز شده است. این انکودر دارای 3 سیگنال خروجی از نوع توتم پل است. همچنین این انکودر برند آتونیکس از منبع ولتاژ 12-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اینکودر فرابا UCD-IPH00-XXXXX-02M0-2TW یکی از انکودرهای افزایشی قابل برنامه ریزی است. سیگنال خروجی این انکودر از نوع Push-Pull است. تکنولوژی به کار رفته در این انکودر از نوع مغناطیسی است. این انکودر از منبع ولتاژ 4.75-32 VDC تغذیه می کند. قطر بدنه و شفت این انکودر به ترتیب 40 و 6 میلی متر است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر هالوشفت قابل برنامه ریزی UCD-IPH00-XXXXX-HFSS-2RW یکی از انکودرهای افزایشی قابل برنامه ریزی است. این انکودر از نوع Blind Hollow است و سیگنال خروجی این انکودر از نوع Push-Pull است. تکنولوژی به کار رفته در این انکودر از نوع مغناطیسی است. این انکودر از منبع ولتاژ 4.75-30 VDC تغذیه می کند. قطر بدنه و شفت این انکودر به ترتیب 58 و 15 میلی متر است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر شفت دار UCD-IPH-XXXXX-05M0-2TW یکی از انکودرهای افزایشی قابل برنامه ریزی است. سیگنال خروجی این انکودر از نوع Push-Pull یا همان HTL است. تکنولوژی به کار رفته در این انکودر از نوع مغناطیسی است. این انکودر از منبع ولتاژ 4.75-30 VDC تغذیه می کند. قطر بدنه و شفت این انکودر به ترتیب 50 و 8 میلی متر است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر چرخشی PRI50A R8 LTP 1000 Z V3 2M5 R از انکودرهای افزایشی برند OPKON است. این انکودر دارای قطر فلنج 50 میلی متر و قطر شفت 8 میلی متر است. دقت این انکودر 1000 پالس بر دور است. خروجی این انکودر از نوع push-pull است. این انکودر از منبع ولتاژ 5-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر قابل برنامه ریزی Sick DFS60B-S4PL10000 از گروه انکودرهای افزایشی است. این انکودر با قطر بدنه 60 میلی متر و  دقت بالا مناسب برای کاربردهای پیچیده و تجهیزات صنعتی است. انکودر قابل برنامه ریزی سیک دارای شفتی با اندازه 10 (قطر) در 19 (طول) میلی متر است. این محصول دارای دقت بالای 10000 پالس بر دور است. ولتاژ تغذیه این محصول بین 4.5 تا 32 VDC و فرکانس...

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر سیک DBS36E-S3EK02500 از سری انکودرهای افزایشی است که با انعطاف پذیری مکانیکی فوق العاده و ویژگی های فنی عالی دارای مزیت رقابتی خوبی در بازار انکودرهاست. این انکودر در هر دور 2500 پالس تولید می کند و فرکانس خروجی آن 300 کیلو هرتز است. این انکودر از منبع ولتاژ 7-30 VDC تغذیه می کند. ابعاد شفت این انکودر نیز 6 (قطر) در 12 (طول) میلی متر است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر سیک 2048 پالسی DFS60E-S4CA02048 از انکودرهای افزایشی و قابل برنامه ریزی با دقت بالا برای  کاربردهای پیشرفته است. این انکودر دارای شفت با اندازه قطر 10 در طول 19 میلی متر است. این محصول دارای دقت بالای 2048 پالس بر دور است. ولتاژ تغذیه این محصول بین 10 تا 32 ولت و فرکانس خروجی آن 300 کیلو هرتز است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر پوش پول PRI50A R8 LTP 360 Z V3 2M5 R از انکودرهای افزایشی برند اپکن است. قطر بدنه این انکودر 50 میلی متر و قطر شفت آن 8 میلی متر است. رزولوشن این انکودر پوش پول 360 پالس بر دور و  سیگنال خروجی این انکودر ABZ است. همچنین منبع تغذیه این محصول 5-24 VDC است.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر نوری PRI50A R8 LTP 100 Z V3 2M5 R از انکودرهای افزایشی برند OPKON است. این انکودر دارای شفتی با قطر 8 میلی متر است. سیگنال خروجی این انکودر از نوع Push-pull با دقت 100 پالس بر دور است. این محصول از منبع ولتاژ 5-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر اپکن PRI50A R8 LTP 1024 Z V3 2M5 R از انکودرهای افزایشی برند OPKON است. این انکودر شفت دار دارای شفتی با قطر 8 میلی متر است. قطر بدنه این سری از انکودرهای اپکن 50 میلی متر است. این انکودر دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Push-pull است. این انکودر از رزولوشن 1024 پالس بر دور بهره می برد و از منبع ولتاژ 5-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر OPKON PRI50A R8 LTP 600 Z V3 2M5 R یک انکودر چرخشی محصول اپکن است. قطر بدنه سری PRI50A محصولات اپکن 50 میلی متر است. همچنین این انکودر دارای شفتی با قطر 8 میلی متر است. این انکودر دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Push-pull است. این انکودر از رزولوشن 600 پالس بر دور بهره می برد و از منبع ولتاژ 5-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انکودر افزایشی PRI50A R8 LTP 500 Z V3 2M5 R یک انکودر چرخشی محصول برند اپکن است. قطر بدنه این انکودر 50 میلی متر است. همچنین این انکودر دارای شفتی با قطر 8 میلی متر است. این انکودر دارای سیگنال خروجی ABZ از نوع Push-pull است. این انکودر از رزولوشن 500 پالس بر دور بهره می برد و از منبع ولتاژ 5-24 VDC تغذیه می کند.

  0 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف