سنسور التراسونیک Ultrasonic Sensor
سنسور التراسونیک (Ultrasonic sensor) امروزه در صنعت جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. این قطعه الکترونیکی بر اساس ارسال و دریافت امواج فراصوت فاصله میان دو جسم را تشخیص می دهد. طیف میدان دید در حسگر التراسونیک از چند سانتیمتر تا چند متر متغیر است.
از جمله کاربردهای سنسور التراسونیک می توان به تعیین ارتفاع سطح مایعات در مخازن، نصب بر روی خودرو به منظور رعایت فاصله مناسب هنگام پارک و همین طور استفاده در پارکینگ های هوشمند جهت اعلام ظرفیت های خالی، استفاده در زیردریایی و صنعت رباتیک و انجام تست های غیرمخرب اشاره کرد.
سنسور التراسونیک صنعتی از نظر ساختمان ظاهری به 2 دسته یک طرفه و دوطرفه تقسیم بندی می شود. در سنسور التراسونیک یک طرفه، فرستنده و گیرنده هر دو درون قطعه اصلی قرار دارند اما در سنسور التراسونیک دوطرفه به صورتی قطعاتی مجزا از هم هستند.

سنسور التراسونیک Ultrasonic Sensor 7 محصول وجود دارد

 • سنسور التراسونیک UB1000-18GM75-E5-V15 برند Pepperl+fuchs از نوع یک طرفه است. فاصله دید این سنسور التراسونیک بین 7سانت تا 1متر است. سادگی نصب، مقاومت بالا، خروجی سوکت دار، قابلیت همزمانی (Synchronization) و بازدهی عالی از مهمترین مزایای سنسور التراسونیک پپرل فوکس (Pepperl+fuchs) یک طرفه می باشد.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور التراسونیک پپرل فوکس UB1000-18GM75-I-V15 با بدنه ای فلزی از نوع یک طرفه است. فاصله دید این سنسور التراسونیک بین 7سانت تا 1متر است. سادگی نصب، مقاومت بالا، خروجی آنالوگ، قابلیت همزمانی (Synchronization) و بازدهی عالی از مهمترین مزایای سنسور التراسونیک پپرل فوکس (Pepperl+fuchs) یک طرفه می باشد.

  3 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور التراسونیک UC500-30GM-IUR2-V15 محصول شرکت پپرل فوکس (Pepperl+fuchs) آلمان است. این حسگر التراسونیک استیل از نوع یک طرفه و فاصله دید آن بین 3 تا 50 سانت است. از مشخصات سنسور التراسونیک پپرل فوکس UC500-30GM-IUR2-V15 می توان به قابلیت تنظیم قدرت صوتی، تعیین مقدار حساسیت حسگر و قابلیت همزمانی (Synchronization) اشاره کرد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور التراسونیک ضد آب UC2000-30GM-IUR2-V15 دارای فاصله دید بین 8 سانت تا 2 متر است. قدرت صوتی تنظیم پذیر، امکان تعیین درجه حساسیت حسگر و قابلیت همزمانی (Synchronization) از مهمترین مشخصات سنسور التراسونیک UC2000-30GM-IUR2-V15 شرکت Pepperl+fuchs آلمان است.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور التراسونیک UC4000-30GM-IUR2-V15 متعلق به شرکت پپرل فوکس (Pepperl+fuchs) آلمان است. فاصله دید این حسگر ماورای صوت بین 20 سانت تا 4 متر می باشد. بدنه استیل (Stainless)، یک طرفه بودن، حد بالا در آشکارسازی (قدرت دید بالا) و قابلیت همزمانی (Synchronization) از مشخصات سنسور التراسونیک پپرل فوکس UC4000-30GM-IUR2-V15 است.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور آلتراسونیک پپرل فوکس UC6000-30GM-IUR2-V15 دارای فاصله دید بین 35 سانت تا 6 متر است. این حسگر فراصوت صنعتی از نوع یک طرفه می باشد. قابلیت تنظیم قدرت صوتی، تعیین میزان حساسیت و عملکرد در بازه دمایی بلند از مهمترین مشخصات سنسور آلتراسونیک پپرل فوکس معرفی شده است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور اولتراسونیک پپرل فوکس UB2000-30GM-E5-V15 با درجه حفاظت 65 از نوع حسگر فراصوت یک طرفه است. فاصله دید این سنسور صنعتی بین 8 سانت تا 2 متر است. خروجی سوکت دار، عدم حساسیت به تغییرات فشار جو، قابلیت همزمانی (Synchronization) و مجهز به مدار جبرانساز حرارتی (Temperature-compensated) از مشخصات این سنسور اولتراسونیک پپرل فوکس آلمان است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته